Stolar 1940-tal

Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1940-tal, betsad bok, sitsar klädda i grön textil, sitthöjd 44 cm

Slitage

293737

2015-02-19