Rörstrand uppläggningfat 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, Rörstrand 1765, fajans, målad dekor i blått av Nordstiernan samt bianco sopra bianco, 43,5x34 cm

Lagningar, slitage

293741

2015-02-24