Bordspendyl Restauration
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BORDSPENDYL, Restauration, Frankrike, 1800-talets första hälft, brännförgylld brons, Le Petit Chaperon rouge, höjd 47 cm
urtavlan med smärre nagg, mindre attribut saknas, slitage, nyckel och pendel finns i Utlämningen
293748
2015-02-28