Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): Sommarkväll vid skogssjön, signerad och daterad Einar Jolin augusti 1944, akvarell, 45x61 cm
293749
2015-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här