Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERRBETJÄNT, 1900-talets första hälft, Nybro Sweden, björk, höjd ca 99 cm

Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm

Bruksslitage

293751

2015-02-19