Äldre småskrifter förordningar mm

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SMÅSKRIFTER MM. 1700-1800-tal, småskrifter, förordningar, kungörelser mm. Häften mest tagna ur band.

Varierande skick, vissa fläckar, anteckningar och småskador

293753

2015-02-19