Förordningar, kungörelser mm
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÖRORDNINGAR, KUNGÖRELSER MM. 1700-1800-tal, småskrifter, förordningar, kungörelser mm. Bl.a. om Stockholm, silverhanteringen i riket, häften mest tagna ur band.
Varierande skick, vissa fläckar, anteckningar och småskador
293754
2015-02-19