Förordningar, kungörelser mm

Förordningar, kungörelser mm
Förordningar, kungörelser mm

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖRORDNINGAR, KUNGÖRELSER MM. 1700-1800-tal, småskrifter, förordningar, kungörelser mm. Bl.a. om Stockholm, silverhanteringen i riket, häften mest tagna ur band.

Varierande skick, vissa fläckar, anteckningar och småskador

293754

2015-02-19