Torbjörn Forsberg älg

Torbjörn Forsberg älg
Torbjörn Forsberg älg
Torbjörn Forsberg älg
Torbjörn Forsberg älg
Torbjörn Forsberg älg
Torbjörn Forsberg älg
Torbjörn Forsberg älg
Torbjörn Forsberg älg

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORBJÖRN FORSBERG (född 1949): "Ståndskall", patinerad skulptur, brons, föreställande älgtjur, signerad och daterad T. Forsberg 1998, höjd ca 12 cm
PROVENIENS: Inköpt av konstnären

293757

2015-02-19