Väggappliquer och kandelaber

Väggappliquer och kandelaber
Väggappliquer och kandelaber
Väggappliquer och kandelaber
Väggappliquer och kandelaber
Väggappliquer och kandelaber
Väggappliquer och kandelaber

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, KANDELABER, 1900-tal, förgylld metall, höjd 38 reså 23 cm

Appliquerna sqaknar en lamphållare

293790

2015-02-19