Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CRAFT, Percy Robert (England, 1856-1934): Blomsterflicka, signerad och daterad Percy R Craft -87, olja på duk, 81,5x55,5 cm
293805
2015-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här