Percy Robert Craft olja på duk

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CRAFT, Percy Robert (England, 1856-1934): Blomsterflicka, signerad och daterad Percy R Craft -87, olja på duk, 81,5x55,5 cm

293805

2015-02-22