Cykelhäst 1920-tal

Cykelhäst 1920-tal
Cykelhäst 1920-tal
Cykelhäst 1920-tal
Cykelhäst 1920-tal
Cykelhäst 1920-tal
Cykelhäst 1920-tal
Cykelhäst 1920-tal
Cykelhäst 1920-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CYKELHÄST, 1920-tal, bemålad, total höjd 78 cm

Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm

Slitage, färgbortfall, bemålad med röd krita, man och svans saknas

293826

2015-02-19