Bänk och pall Gemla

Bänk och pall Gemla
Bänk och pall Gemla
Bänk och pall Gemla
Bänk och pall Gemla
Bänk och pall Gemla
Bänk och pall Gemla

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, PALL, 1900-talets mitt, pallen etikettmärkt Gemla, stomme i betsat trä, sitsar i snöre, bänkens höjd 44, 84x41 cm, pallens höjd 39, 35x35 cm

Bänken med spricka, bruksslitage

293845

2015-02-19