Sybord sengustavianskt

Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SYBORD, omkring 1800, sengustavianskt, fanérat i mahogny, hjultrissor, beslag och listverk i mässing, höjd ca 76, 46x36 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, fanérskador, fanérlagningar

293846

2015-02-19