Sybord sengustavianskt
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SYBORD, omkring 1800, sengustavianskt, fanérat i mahogny, hjultrissor, beslag och listverk i mässing, höjd ca 76, 46x36 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, fanérskador, fanérlagningar
293846
2015-02-19