Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Komposition med häst, ur serien Les Chevaux des Daliniens, färglitografi, signerad Dali, 6/250, 59x39 cm
293849
2015-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här