Olle Nordberg olja

Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Dam och herre vid bord, signerad och daterad Olle Nordberg 22, olja, ca 34x40 cm

293856

2015-03-13