Lennart Olausson
2015-02-20
293864
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLAUSSON, Lennart (född 1944): (5) Figur- och djurkomposition, signerade och daterade, provtryck, etsningar, 24x28, 20x17,5, 27x25, 34x30, 35x28 cm
Med dedikation, fläckar