Albin Amelin

Albin Amelin
Albin Amelin
Albin Amelin
Albin Amelin

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Hus på klippor, signerad och daterad Amelin -34, pastell/blandteknik, 56x70 cm, enligt uppgift är motivet från Värmdö

Färgbortfall

293875

2015-02-19