Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALBIN AMELIN (1902-1975): Hus på klippor, signerad och daterad Amelin -34, pastell/blandteknik, 56x70 cm, enligt uppgift är motivet från Värmdö
Färgbortfall
293875
2015-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här