Skålfat kallskål tenn

Skålfat kallskål tenn
Skålfat kallskål tenn
Skålfat kallskål tenn
Skålfat kallskål tenn
Skålfat kallskål tenn
Skålfat kallskål tenn
Skålfat kallskål tenn
Skålfat kallskål tenn
Skålfat kallskål tenn
Skålfat kallskål tenn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT, Santesson Stockholm, KALLSKÅL, tenn, 1800-tal, skålfatets diameter 35 cm, kallskålens höjd 14 cm

Smärre bucklor, slitage

293896

2015-02-19