Graverade porträtt, bl.a. Karl X Gustav, Karl XII

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PORTRÄTT (3). 1600-1700-tal, 3 graverade porträtt, Karl X Gustav, Karl XII, Fredrik I, bl.a. av Probst, ca 56x41 cm

Lagningar, smårevor, skuren vid plåtkanten, liten defekt på Karl XII

293900

2015-02-19