Skulpturer / ljusstakar i form av ljusstakar

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKULPTURER, 1 par, 1800-talets andra hälft, i form av ljusstakar, morianer, patinerad metall, höjd 38 cm

Slitage

293906

2015-02-19