Jacques Delanoy tillskriven olja

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DELANOY, Jacques (1820-1899) tillskriven, Stilleben med blommor, persikor och plommon, signerad, olja på duk, 46x55

Lagning, färgbortfall

293941

2015-03-15