Hildegard Zoir
Valmis
2015-02-20
293951
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HILDEGARD ZOIR (1876-1935): Flicka vid pelare, signerad Hildegard Zoir, olja på duk, ca 44x37 cm