Tamburmajor i böjträ
2015-02-20
293968
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAMBURMAJOR, 1900-tal, betsat böjträ, ca höjd 184 cm
Bruksslitage