Matgrupp i teak

Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-tal, skiva i teak, vitmålat underrede, höjd 72, diameter 110 cm, 4 STOLAR, 1960-tal, teak, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

293992

2015-02-20