Bram Bogart

Bram Bogart
Bram Bogart

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRAM BOGART (Holland, född 1921): Abstrakt komposition, litografi 38/151, signerad och daterad 67,56,5x77 cm, oramad

294004

2015-03-01