Oljemålning med uggla

Oljemålning med uggla
Oljemålning med uggla
Oljemålning med uggla
Oljemålning med uggla

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Berguv med sitt byte, olja på duk, 63x54 cm

Duklagningar, smärre färgbortfall vid ramen

294005

2015-02-20