Louis Cane, oljemålning

Louis Cane, oljemålning
Louis Cane, oljemålning
Louis Cane, oljemålning
Louis Cane, oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CANE, Louis (Frankrike, född 1943): Déjeuner sur l´herbe, signerad och daterad på fram- och baksida Cane -90, olja på duk, 60 x 73 cm.
Proveniens: Inköpt direkt av konstnären

294016

2015-02-20