Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAGGA, 1930-tal, rotting, originalmadrass, på hjultrissor, höjd ca 76, längd ca 85 cm
Volang medföljer
Slitage
294036
2015-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här