Rottingvagga 1930-tal

Rottingvagga 1930-tal
Rottingvagga 1930-tal
Rottingvagga 1930-tal
Rottingvagga 1930-tal
Rottingvagga 1930-tal
Rottingvagga 1930-tal
Rottingvagga 1930-tal
Rottingvagga 1930-tal
Rottingvagga 1930-tal
Rottingvagga 1930-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAGGA, 1930-tal, rotting, originalmadrass, på hjultrissor, höjd ca 76, längd ca 85 cm
Volang medföljer

Slitage

294036

2015-02-20