Bordsur Chronos

Bordsur Chronos
Bordsur Chronos
Bordsur Chronos
Bordsur Chronos
Bordsur Chronos
Bordsur Chronos
Bordsur Chronos
Bordsur Chronos
Bordsur Chronos
Bordsur Chronos

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, Chronos, 1920-tal, fanérat i valnöt, med kalender, gluggar för veckodag, datum, månad, år, höjd ca 20, längd 28 cm

Nyckel och pendel saknas, smärre repor

294042

2015-02-20