Sängbord vitmålade

Sängbord vitmålade
Sängbord vitmålade
Sängbord vitmålade
Sängbord vitmålade
Sängbord vitmålade
Sängbord vitmålade

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitmålat, en låda i sargen, höjd 50, 44x42 cm

Bruksslitage

294048

2015-02-20