Kallskål tenn

Kallskål tenn
Kallskål tenn
Kallskål tenn
Kallskål tenn
Kallskål tenn
Kallskål tenn
Kallskål tenn
Kallskål tenn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALLSKÅL, tenn, 17/1800-tal, saknar stämplar, höjd ca 15, längd 34 cm

Locket troligtvis ej tillhörande, locket med gravyr, bucklor

294054

2015-02-20