EM-bordet höj och sänkbart

EM-bordet höj och sänkbart
EM-bordet höj och sänkbart
EM-bordet höj och sänkbart
EM-bordet höj och sänkbart
EM-bordet höj och sänkbart
EM-bordet höj och sänkbart
EM-bordet höj och sänkbart
EM-bordet höj och sänkbart

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD / MATBORD, 1960-tal, märkt SMF, EM-Bordet, Emmaboda Möbelfabrik, skiva i teak, soffbordets mått höjd 57 (71), 116x56 (108) cm

Bruksslitage

294055

2015-02-20