Snusdosa silver

Snusdosa silver
Snusdosa silver
Snusdosa silver
Snusdosa silver
Snusdosa silver
Snusdosa silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

SNUSDOSA, silver, Christoffer Nordin, Hudiksvall 1851, invändligt förgylld, längd ca 7,5 cm, vikt ca 74 g

Med gravyr, smärre repor

294066

2015-02-20