Fat Kina 1700-tal

Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FAT, 1 par, Kina, Qianlong (1735-96), dekor i underglasyrblått, motiv av blomsterkorgar, diameter 31,5 cm

Ett fat med något nagg

294078

2015-03-01