Oljemålning landskap
2015-02-20
294103
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, landskapsmotiv med figurer, otydligt signerad, 55x69 cm
krackeleringar