Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1930-tal, bonad björk, kromad metall, lös bricka, höjd 64, 73x43 cm

Ytslitage

294124

2015-02-20