Textil i upphämtateknik

Textil i upphämtateknik
Textil i upphämtateknik
Textil i upphämtateknik
Textil i upphämtateknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEXTIL 1800/1900-tal, i upphämtateknik, naturvitbotten med mönster i rött och blågrått, sammansytt av två våder, 214 x 150 cm

Fläckar och smärre slitage

294139

2015-03-05