Skål 1900-tal

Skål 1900-tal
Skål 1900-tal
Skål 1900-tal
Skål 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

SKÅL, 1900-talets första hälft, rutslipad, fatets diameter 25 cm

Någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma

294173

2015-02-21