Vas Josef Ekberg

Vas Josef Ekberg
Vas Josef Ekberg
Vas Josef Ekberg
Vas Josef Ekberg
Vas Josef Ekberg
Vas Josef Ekberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOSEF EKBERG, vas, Gustavsberg 1922, sgrafitto, dekor i mörkblått av stiliserade växter mot ljusblå fond, signerad Gustafsberg 1922 J E, höjd 21 cm

Smärre ytskador

294183

2015-02-21