Sven Jonson färglitografier
Vollendet
2015-02-21
294193
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981): (2) ur "Strändernas Svall", signerade Sven Jonson, 39/390, färglitografi, bladstorlek ca 65 x 50 cm