Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
SVEN JONSON (1902-1981): (2) ur "Strändernas Svall", signerade Sven Jonson, 39/390, färglitografi, bladstorlek ca 65 x 50 cm
294193
2015-02-21