Sven Jonson färglitografier

Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): (2) ur "Strändernas Svall", signerade Sven Jonson, 39/390, färglitografi, bladstorlek ca 65 x 50 cm

294193

2015-02-21