Frans Gard oljemålning

Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANS GARD (1892-1978): Fjällandskap i vinter, signerad F Gard, olja på duk, 63x79 cm

Dukskada, kladdig signatur

294201

2015-02-21