Miniatyrmålningar Indien
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYRMÅLNINGAR, 5 st., Indien, gouache, omkring 1900/1900-tal, cirka 29 x 21 - 22 x 15 cm , smärre skador och reparationer, medföljer tre senare miniatyrmålningar
smärre skador och retuscher
294218
2015-03-05