Stig Lindberg litografi
Valmis
2015-02-21
294223
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STIG LINDBERG (1916-82): Han/Hon, färglitografi, signerad och daterad Stig L. 76, ca 26x20, 5 cm