Stig Lindberg litografi

Stig Lindberg litografi
Stig Lindberg litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-82): Han/Hon, färglitografi, signerad och daterad Stig L. 76, ca 26x20, 5 cm

294223

2015-02-21