Stig Lindberg liotgrafi

Stig Lindberg liotgrafi
Stig Lindberg liotgrafi
Stig Lindberg liotgrafi
Stig Lindberg liotgrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): Ansikte, signerad och daterad Stig L. -79, färglitografi, ca 29x20 cm

294224

2015-02-21