Georg Suttner olja

Georg Suttner olja
Georg Suttner olja
Georg Suttner olja
Georg Suttner olja
Georg Suttner olja
Georg Suttner olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG SUTTNER (1922-2014): "Bastubad, signerad Suttner, olja på duk, ca 65x54 cm

294234

2015-02-21