Smörterrin Kina

Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMÖRTERRIN med lock och fat, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, fatets längd 19,5 cm

Smärre nagg i terrin

294243

2015-02-21