"Saga", målning 1900-tal
2015-02-21
294254
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Saga", olja på pannå, 41x31 cm, oramad