Lockurna Alf Wallander
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALF WALLANDER, lockurna, 1900-talets början, jugend, Rörstrand, i botten märkt Dessin Alf Wallander, handmålad dekor i underglasyrblått, höjd ca 45 cm
Krackeleringar, lockknopp med lagning
294262
2015-02-21